backgorund

Freelancer Google Ads

Skuteczne kampanie reklamowe w Google Ads to prawdziwa sztuka. Niestety ale wiele firm ma z tym poważny problem. System reklamowy Google Ads to niezwykle rozbudowane narzędzie, w którym możemy znaleźć wiele zaawansowanych funkcjonalności. Jednak jest na tyle rozbudowane, że niektóre osoby mogą mieć problem z optymalną konfiguracją konta. Z tego powodu też powstała moja oferta, która ma na celu pomóc małym oraz średnim firmą w kampaniach reklamowych Google.

Jeżeli szukasz Freelancera od kampanii w Google Ads, który pomoże zwiększyć efektywność Twojej kampanii w Google Ads to zapraszam do współpracy.

 

 

 

Oferta Kampanii reklamowych w Google Ads

Moją oferta kampanii reklamowych w Google Ads jest skierowana przede wszystkim dla małych oraz średnich firm z całej Polski.

 

Cennik prowadzenia kampanii w Google Ads

Jako, że pracuje jako Freelancer Google Ads to jestem otwarty na różnego typu umowy oraz współpracę. Jednak standardowa umowa przy małych projektach oraz sklepach internetowych wygląda następująco:

  • Konfiguracja konta Google Ads – od 1000zł (opłata jednorazowa)
  • Budżet na reklamy – do 10% budżetu.

Dla przykładu, jeżeli prowadzisz niewielki sklep internetowy i masz na jego promocję 3000zł miesięcznie to w pierwszym miesiącu zostanie pobrane około 1000zł na konfigurację konta, oraz około 200zł prowizji za reklame (10% od 2000zł). Pozostałe 1800zł zostanie wykorzystane na reklame. Jednak już w kolejnym miesiącu odpadnie opłata konfiguracyjna więc na reklame zostanie przeznaczone całe 3000zł minus 10% prowizji.

Należy jednak zaznaczyć, że budżet kampanii w Google Ads, zawsze jest ustalany indywidualnie. Może więc nieco się różnić od powyższego przykładu.

 

 

Dlaczego warto współpracować z Freelancerem od Google Ads

Jak zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, w Polsce możesz znaleźć tysiące freelancerów, którzy oferują prowadzenie kampani reklamowych w Google. Dlaczego miałyś więc miałbyś skorzystać akurat z mojej oferty? Oto czynniki, które przemawiają za moją osobą.

  • Niższe koszta reklamy – Mało osób wie ale cena reklamy w Google Ads jest zależna od jakości reklamy. Gdy kampania zosanie źle zoptymalizowana to z całą pewnością przełoży się to na wyższe koszta za kliknięcie. Jako osoba mająca wiedzę i doświadczenie dbam o to, aby współczniki reklamy był jak najwyższy dzięki czemu jej koszta będą zdecydowanie niższe.
  • Doświadczenie w SEO – Jako, Freelancer SEO mam bardzo duże doświadczenie w optymalizacji strony internetowych, co z pewnością przekłada się na poprawienie współczynnika jakości reklamy. Dodatkowo jestem w stanie zwrócić uwagę na Twoją stronę pod kątem SEO, i dać kilka niezbędnych wskazówek do poprawienia pozycji w wyszukiwarce Google.
  • Bezpośredni kontakt – Jako, że moje usługi wykonuję jako freelancer, to otrzymujesz bezpośredni kontakt do mnie, a nie opiekunta klienta jak to jest w przypadku agencji. Z pewnością poprawia to komunikację i można zdecydowanie szybciej wprowadzić jakieś popawki.
  • Wystawiam faktury za moje usługi – Działam w 100% legalnie i za wszystkie moje usługi wystawiam faktury.

 

Nie tylko prowadzenie kampanii w Google Ads

Moja oferta nie dotyczy tylko reklamy w Google Ads.