backgorund

Konsultacje SEO

Konsultacje SEO są przeznaczone dla osób które pozycjonują stronę lub sklep internetowy w własnym zakresie. Czasami zdarza sie tak, że pomimo włożenia olbrzymiej ilości pracy nie osiągamy zamierzonych efektów, a co gorsza, to  nie wiemy co jest tego przyczyną. W takim przypadku warto skorzystać z merytorycznego wsparcia i skorzystać z usługi konsultacji SEO.

Jako freelancer SEO, oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu internetowgo, a w szczególności pozycjonowania stron. W czasie konsutlacji dokładnie analizuję Twój portal, a następnie przekazuję jakie rzeczy powinny zostać zrobione, aby Twoja strona interentowa poprawiła swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Zazwyczaj konsutlacje odbywają się online, za pomocą Skype lub na żywo w wspólnie ustalonym miejscu. Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta to zapraszam do kontaktu.

Moja oferta konsultacji SEO dla firm i osób indywidualnych

Moją ofertę konsultacji SEO kieruje do wszystkich osób, które prowadzą stronę lub sklep internetowy.

 

 

 

Kto prowadzi konsultacje?

Nazywam się Krzysztof Olszewski i zawodowo zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych. Pracuję jako Freelancer SEO, czyli jestem osobą samozatrudnioną. Oznacza to, że wszystkie usługi związane z pozycjonowaniem wykonuję sam.

 

 

 

Jak przebiegają indywidualne konsultacje SEO ze specjalistą

konsultacje seoW momencie kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z mojej oferty to przechodzimy od razu do działania. Jako, że jestem freelancerem SEO to jestem otwarty na wszelkiego rodzaju umowy. Jednak zazwyczaj konsultacje przebiegają w następujący sposób.

 

 

Cennik konsultacji SEO

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO

Indywidualne konsultacje SEO dla firm to nie wszystko

Indywidualny konsulting seo to nie jedyna rzecz, w której jestem w stanie Ci pomóc. Moja oferta jest nieco bardziej rozbudowana, a poniżej możesz zobaczyć co jeszcze jestem w stanie dla Ciebie zrobić.

  • Audyt SEO – Jest on nieco podobny do konsultacji SEO, z tą różnicą, że podczas audytu SEO większą uwagę kładę na kwestie techniczne związne z Twoją stroną internetową.
  • Pozycjonowanie stron (SEO) – Jest to usługa
  • SEO copywriting – Jeżeli potrzebujesz treści na Twoją stronę internetową, zoptymalizowane pod kątem SEO to z pewnością możesz na mnie liczyć. Jest to jedna z najczęstszych rzeczy jaka jest do poprawienia, która wychodzi podczas konsultacji SEO.
  • Szkolenie SEO – Szkolenie z zakresu SEO dla Ciebie lub Twoich pracowników.

 

Pytania i odpowiedzi

⭐ Dla kogo przeznaczone są konsultacje z zakresu pozycjonowania stron?

Konsultacje SEO są przeznaczone dla wszystkich osób, które same próbują pozycjonować własną stronę internetową. Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną, że Twoja strona zajmuje dalekie pozycje w wyszukiwarce Google, a nie chcesz przy tym zatrudniać SEOwca, to warto skorzystać z konsultacji z specjalistą

⭐ Jak przygotować się do konsultacji SEO?

Nie musisz specjalnie przygotowywać

⭐ W jakie dni oraz w jakich godzinach odbywają się konsultacje SEO?

Jako freelancer SEO jestem dostępny praktycznie przez cały tydzień w godzinach 10:00-22:00.

⭐ Ile godzin konsultacji SEO potrzebuje wykupić aby przeprowadzić kompleksową analizę?

Wszystko jest zależne od tego jak duży jest Twój portal i jak wiele chcesz na nim poprawić. Dla stron typu wizytówka, czyli takich które mają do 10 podstron potrzebne będzie około 8-10 godzin na analizę strony internetowej, oraz około 1-2 godzin na rozmowę. Najlepszą jednka opcją jest wykupić tylko jedną godzinę kosultacji, a następnie podczas rozmowy wspólnie ustalić jakie są Twoje cele i oczekiwania. Czasami zdarza się tak, że wystarczy poprawić tylko kilka prostych elementów aby strona internetowa znalazła się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google.

⭐ Gdzie odbywają się konsultacje?

Zazwyczaj konsultacje odbywają się online za pośrednictwem takich programów jak Skype lub Zoom, jednak nie jest to jedyna opcja. W niektórych przypadkach możliwy jest dojazd do klienta i przeprowadzenie rozmowy na żywo.