backgorund

SEO Copywriter – Tworzenie treści SEO jako freelancer

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego Google pokazuje na czołowych pozyjach w wynikach wyszukiwania słabe jakościowo strony? W dużej mierze wpływają na to dobrze zoptymalizowane treśći pod dane zapytanie. Jeżeli więc Twoje treści nie są odpowiednio zoptymalizowane pod względem algorytów Google to istnieje bardzo mała szansa aby Twoja strona znalazła się w pierwszej dziesiątkce w wynikach wyszkiwania.

Jeśli więc szukasz freelancera, który stworzy dla Ciebie profesjolane treści SEO na Twoją stronę internetową to znalazłeś się w dobrym miejscu. Jako profesjonlany SEO Freelancer pracuje od 2020 roku, a jedną z moich specjalności jest optymalizacja treści pod kątem SEO. Jako profesjonalny SEO copywriter działam w oparciu o model data driven oraz inne narzędzia, które w skuteczny sposób pomagają mi stworzyć dobrze zoptymalizowane treści pod kątem algorytmu Google. Dodatkowo wszystkie pisane przeze mnie treści są również pisane pod kątem użytkownika, co bezpośrednio może wpłynąć na sprzedaż. Jeśli więc zainteresowała Cię moja oferta jako SEO Copywriter to zapraszam do kontaktu.

 

Moja oferta jako freelancer od SEO copywritingu

Ile kosztuje stworzenie treści SEO

Nie tylko SEO Copywriter

Popularne pytania i odpowiedzi

⭐ Czy tworzę teksty SEO tylko w języku polskim?

Jako, że jestem Polakiem to zdecydowanie najłatwiej jest mi tworzyć treści w języku polskim. Jednak jeśli chodzi o inne języki to jestem w stanie przygotować dla Ciebie wytyczne jakie słowa kluczowe powinny zawierać Twoje treści aby zwiększyć szanse na pojawienie się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google.

Jeśli więc potrzebujesz treści w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim czy innym to również zapraszam do współpracy.