backgorund

Tworzenie sklepów internetowych

Jeśli szukasz freelancera, który zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych to znalazłeś się w dobrym miejscu. Projektowaniem sklepów internetowych zajmuje się od 2017 roku. Od tego czasu udało mi się stworzyć dziesiątki sklepów, które z powodzeniem prowadzą sprzedaż w Internecie. Do tworzenia sklepu internetowego wykorzystuję najpopularniejsze platformy open source takie jak , Prestashop oraz WooCommerce ale na życzenie klienta mogę stworzyć sklep na alternatywnych oprogramowaniach takich jak Shoper. Swoje usługi tworzenia sklepów internetowych dedykuje przede wszystkim małym oraz średnim firmą. Dodatkowo na wszystkie swoje usługi wystawiam fakturę. Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta to zapraszam do kontaktu.

 

 

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty tworzenia sklepu internetowego

Jak zapewne zauważyłeś w Internecie można znaleźć tysiące freelancerów, którzy specjalizują się w tworzeniu sklepów. Dlaczego więc miałbyś właśnie skorzystać z mojej oferty? Oto najważniejsze powody, dla których warto nawiązać ze mną współpracę.

 • Cechuje mnie indywidualne podejście – Tworząc sklep internetowy nie trzymam się sztywno danego schematu. Jestem otwarty na różne nowości czy funkcjonalności sklepu.
 • Optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe (SEO) – Podczas budowy sklepu internetowego od razu optymalizuję go pod wyszukiwarki internetowe takie jak Google czy Bing. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje duża szasna, że Twój sklep od razu zacznie być widoczny na interesujące Cię frazy.
 • Optymalizacja pod urządzenia mobilne – Wszystkie sklepy, które tworzę są dostosowane do urządzeń mobilnych takich jak smartphony czy tablety.
 • Brak limitu poprawek – W momencie kiedy zdecydujesz się na współpracę ze mną możesz liczyć na nieograniczoną ilość poprawek na samym początku budowania sklepu. Jednak w momencie kiedy Twój sklep internetowy zostanie uruchomiony to zazwyczaj pobieram prowizję za porawki czy aktualizacje oprogramowania.
 • Regularne aktualizacje – Dbam o to aby silnik e-commerce był na bieżąco aktualizowany. Jest to niezwykle ważny aspekt jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twojego sklepu. Dodatkowo wykonuję regularny backup Twojego sklepu, tak aby w razie jakichkolwiek problemów można było łatwo przywrócić działający sklep.
 • Działam kompleksowo – Co prawda działam jako freelancer ale moje usługi wykonuję kompleksowo podobnie jak agencja interaktywna. Współpracuje na co dzień z innymi freelancerami, dzięki którym jestem w stanie pomóc Ci w szeroko rozumianym marketingu internetowym.
 • Działam legalnie i wystawiam faktury za moje usługi – Jako, że prowadzę działalność gospodarczą to na wszystkie moje usługi wystawiam fakturę.
 • Media społecznościowe – Do każdego sklepu internetowego zakładam profile na mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy TikTok. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz miał szansę dotracia do większej liczby potencjalnych Twoich klientów.

Tworzenie sklepu internetowego krok po kroku

Tworzenie sklepów internetowych krok po krokuW momencie kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z mojej usługi natychmiast zabieramy się do pracy. Zazwyczaj proces tworzenia sklepu www wygląda tak jak poniżej, chodź oczywiście istnieją pewne wyjątki.

 • Wstępna rozmowa telefoniczna, skype lub na żywo – Jest to wstępna rozmowa w celu omówienia projektu sklepu. Poruszymy tutaj nie tylko zagadnienia techniczne związane z sklepem internetowym ale także cele biznesowe, które chcą Państwo osiągnąć. Pomoże nam to w wyborze odpowiedniej platformy oraz funkcjonalności jakie będą musiał zostać wdrożone. Rozmowa może odbyć się za pomocą komunikatorów internetowych lub na żywo w Warszawie.
 • Wybór platformy e-commerce – Zakładanie sklepu internetowego rozpoczynamy od wybrania platformy ecommerce (silnik sklepu internetowego). Zazwyczaj będzie to Prestashop lub WooCommerce (WordPress). Oczywiście na specjalne życznie mogę stworzyć sklep internetowy na platformie shoper lub innej. Jednak standardowo zawsze tworzę stronę internetową na platformie wordpress lub prestashop.
 • Wybór odpowiedniego szablinu – Wygląd sklepu internetowego z pewnością ma duże znaczenie. Na tym etapie przedstawię Tobie kilka projektów graficznych, po których nastpęuje identyfikacja wizualna. W momencie kiedy zaakceptujesz jeden z szablonów to przechodzimy do kolejnego puntu. Oczywiście istnieje również możliwość stworzenia dedykowanej grafiki, jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami.
 • Wybór funkcjonalności – Jest to jeden z ważniejszych punktów na naszej liście. Przedstawię Tobie kilka podstawowych funkcjonalności jakie mogę wdrożyć podczas budowy sklepu internetowego woocommerce lub prestashop. Są to między innymi metody płatności online, integracja z allegro czy innymi platformami handlowymi oraz formy dostawy.
 • Podpisanie umowy – Po wykonaniu powyższych rzeczy będziemy mieli dokładny zarys projektu oraz funkcjonalności jakie musimy wdrożyć. W tym miejscu poznają również państwo cenę takiego projektu. Jeżeli zostanie ona zaakceptowana to następuje podpisanie umowy, a my zabieramy się do pracy.

Cennik stworzenia sklepu internetowego

Ile kosztuje sklep internetowy? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań, na które odpowiedz jest to zależy. Na koszt utworzenia sklepu internetowego wpływa wiele czynników,  takich jak wielkość sklepu, jego funkcjonalności, wybór platformy e-commerce, a także koszt projektowania i programowania. Przybliżony koszt stworzenia prostego sklepu internetowego zaczyna się od 5000zł, natomiast bardziej rozbudowane sklepy mogą kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych lub więcej.

 

Tworzenie sklepu internetowego za darmo

Moje portfolio z projektowania sklepów internetowych

Nie tylko budowa sklepów internetowych

Moja oferta nie dotyczy tylko projektowania oraz budowania sklepów internetowych. Co prawda sam wykonuje wszystkie zdania przy tworzeniu sklepów internetowych ale współpracuję również z grupą freelancerów, która specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Jeśli więc interesują Cię działania marketingowe dla Twojego sklepu to jestem w tanie pomóc Ci przede wszystkim:

 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – Optymalizacja SEO jest czymś koniecznym jeśli myślisz o sprzedaży w Internecie. Bo co z tego, ze masz sklep skoro nikt na niego nie wchodzi. Jako SEO Freelancer jestem w stanie wypozycjonować Twój portal tak, aby pojawił się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania w Google. Jeśli interesuje Cię więc pozycjonowanie sklepu internetowego lub audyt sklepu pod kątem SEO to proszę o kontakt. Z pewnością jestem w stanie Tobie pomóc.
 • Reklamy w Google Ads – Jeżeli chcesz promować swój sklep internetowy w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie to również jestem w stanie Tobie z tym pomóc. Reklamy w Google Ads to jedna z najbardziej popularnych metod pozyskiwania ruchu na stronie. Dodatkowo przy tworzeniu sklepu internetowego, możemy od razu podpiąć pod niego Google Analytics oraz Google Tag Manager, co z pewnością pomoże w mierzeniu skuteczności Twoich kampanii reklamowych.
 • Social Media – Jestem w stanie również pomóc Tobie w kampaniach reklamowych na Facebooku (Meta), Instagramie czy Tiktoku. Jest to z pewnością jedno z bardziej skutecznych metod pozyskania nowych klientów na Twoją stronę.
 • Projekty graficzne – Współpracuje również z grupą grafików, dzięki czemu jestem w stanie stworzyć dla Ciebie indywidualny projekt graficzny dla Twojej strony oraz stworzyć projekt logo.
 • Tworzenie treści – Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego copywritera, który stworzy opisy kategorii lub inne treści do Twojego sklepu internetowego to również jestem w stanie Ci z tym pomóc.

Jak możesz zauważyć powyżej nie tylko tworzymy sklepy internetowe oraz strony internetowe ale także zajmujemy się całym marketingiem oraz zarządzaniem. Jak zostało powyżej napisane jesteśmy grupą freelancerów i staramy się aby nasze usługi były wykonywane kompleksowo.

Popularne pytania oraz odpowiedzi

⭐ Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego w 2023

Cena stworzenia sklepu internetowego w 2023 roku zaczyna się od 5000zł netto. Będzie to sklep, na jednej z najbardziej popularnych platform cms takich jak WooCommerce lub Prestashop. Jest to cena samego sklepu na gotowym szablonie. Jeżeli interesuje Cię projekt indywidualny to wtedy cennik zaczyna się od 10000zł netto. Więcej informacji na ten temat mogę udzielić bezpośrednio poprzez kontakt telefoniczny lub emial.

⭐ Ile trwa na stworzenie sklepu internetowego?

Jest to również bardzo indywidualna kwestia i zależna od wielu rzeczy. Jednak w przypadku sklepu internetowego na Prestashop lub WooCommerce z gotowym szablonem będzie to trwało do 7 dni roboczych. Jeżeli nastawiasz się na bardziej indywidualny projekt i dedykowane funkcje wtedy czas ten może znacznie się wydłużyć.

⭐ Czy mój sklep internetowy będzie miał podpięte wszystkie opcje płatności?

Tak, jestem w stanie podpiąć pod Twój sklep zewnętrznych operatorów płatności takich jak PayU, Przelewy24, Blue Media czy eService. Każdy z nich obsługuje szybkie przelewy online takie jak Blik, karty płatnicze, płatności mobile, Google Play, Apple Play a nawet zakupy na raty.

⭐ Czy sklep internetowy będzie zintegrowany z allegro i innymi platformami?

Tak, na życzenie klienta mogę zintegrować Twój sklep z takimi platformami jak Allegro, Amazon czy Aliexpress. Wszystko jest kwestią indywidualną i do ustalenia podczas wstępnej rozmowy.

⭐ Jaka platforma do sklepu internetowego jest najlepsza?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie bo jest to bardzo indywidualna kwestia i wszystko zależy od celów biznesowych. Jako freelancer podczas tworzenia sklepów internetowych korzystam z popularnych platform takich jak WooCommerce, Prestashop oraz Shoper. Moim zdaniem są to jedne z najlepszych platform jakie istnieją.

⭐ Czy mój sklep internetowy będzie zoptymalizowany pod kątem SEO?

Oczywiście, że tak. Jestem freelancerem SEO i pozycjonowanie sklepów oraz stron internetowych jest to moja główna usługa, w której czuje się najlepiej. Możesz więc być pewien, że Twój nowy sklep internetowy będzie zoptymalizowany pod wyszukiwarki Google oraz Bing.

⭐ Czy dostarczam regulamin sklepu internetowego?

Niestety ale nie jestem kompetenty w pisaniu regulaminu sklepu internetowego. Z tego powodu nie podejmuje się tego zadania. Jednak mogę polecić wyspecjalizowaną kancelarię prawną, która ma doświadczenia w pisaniu regulaminów dla rynku ecommerce.