backgorund

Tworzenie stron zapleczowych

Tworzenie stron zapleczowych jest to usługa skierowana głównie dla agencji SEO lub osób, które pozycjonoują stronę internetową w własnym zakresie. Jeżeli szukasz osoby, która szybko i sprawnie postawi dla Ciebie stroną zapleczową to jesteś w dobrym miejscu.

Pozycjonowaniem stron jako freelancer SEO, zajmuje się kilka lat, dzięki czemu zdobyłem również doświadczenie w tworzeniu własnego zaplecza. Wiem na co zwrócić uwagę przy tego typu stronach oraz jak je poprawnie zbudować. Jeśli zainteresowała Cię moją usługa tworzenia stron zapleczowych to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Moja oferta tworzenia strona zapleczowych

Cennik stron zapleczowych

Co to jest strona zapleczowa

Strona zapleczowa jest to standardowa strona internetowa, której głównym zadaniem jest linkowanie do strony internetowej, którą pozycjonujemy. Ma ona na celu zwiększenie autorytetu w oczach algorytmu Google naszej docelowej strony, co bezpośrednio może się przełożyć na jej wyższą pozycję.

Zazwyczaj strona zapleczowa składa się z kilku podstron. Innym bardzo ważnym czynnikiem jest to, że koszt postawienia takiej strony jest zwykle nieco niższy niż standardowej strony internetowej, przy której musimy dbać o detale. W przypadku strony zapleczowej wygląd oraz odpowiednia grafika nie ma większego znaczenia. Głównym jej celem jest przekazanie link juice (mocy), do strony docelowej.

Nie tylko tworzenie stron zapleczowych

Oczywiście tworzenie stron zapleczowych to nie jedyna usługa jaką oferuję. Jako freelancer SEO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Z racji tego, że specjalizuje się w pozycjonowaniu stron, to niektóre usługi nie wykonuje samodzielnie tylko zlecam je innym specjalistą. Uważam, że prawdziwym specjalistą można być tylko wtedy kiedy skupimy się tylko na jeden rzeczy. Można więc powiedzieć, że jesteśmy grupą freelancerów od marketingu internetowego, którzy ze sobą współpracują i wymieniają się zleceniami. W związku z tym moja oferta jest dość szeroka a składa się na nią przede wszystkim:

  • Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) – Jest to główna usługa, w której jestem specjalistą. Jeżeli zwiększyć widoczność swojej strony internetowej w wyszukiwarce Google to z całą pewnością jestem w stanie Tobie pomóc.
  • Kampanie Google Ads – Kampanie reklamowe w Google Ads to kolejna usługa, w której jestem w stanie Tobie pomóc. Jeżeli szukasz freelancera od Google Ads, który odpowiednio skonfiguruje i będzie zarządzał Twoją kampanią reklamową to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
  • Tworzenie stron internetowych – Jest to usługa bardzo podobna do tworzenia stron zapleczowych, z jedną wielką różnica. W tym przypadku strony internetowe będą tworzone z bardzo profesjonalnie, z odpowiednią grafiką oraz będą dostosowane do urządzeń mobilnych. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę tworzenie stron internetowych.
  • Kampanie reklamowe w social mediach – Kampanie reklamowe na facebooku, instagramie, tik toku czy innych social mediach to dość specyficzna branża. Każdy z tych portali ma zupełnie inną grupę docelową, za pomocą której możemy trafić do zupełnie innch odbiorców. Jeżeli więc potrzebujesz freelancera od facebooka czy freelancera od kampani reklamowych na linkedin to z pewnością mogę Ci w tym pomóc.
  • Tworzenie grafiki oraz logo dla firmy

 

 

 

FAQ

⭐ Czy muszę posiadać własną domenę pod stronę zapleczową?

⭐ Czy oferuję również hosting pod strony zapleczowe?

⭐ Jak długo trwa stworzenie strony zapleczowej?

⭐ Czy muszę napisać własne treści SEO na stronę zapleczową?

⭐ Czy musze posiadać własny szablon na stronę zapleczową?