backgorund

Tworzenie Stron Internetowych – Freelancer SEO

Jeżeli szukasz freelancera, który stworzy profesjonalną stronę internetową dla Twojej firmy to jesteś w dobrym miejscu. Tworzeniem stron jako freelancer zajmuję się od 2019 roku. W tym czasie udało mi się stworzyć dziesiątki stron, które możesz zobaczyć w moim portfolio. Jeśli więc zainteresowała Cię moja oferta to zapraszam do kontaktu. Wszystkie moje usługi kieruje dla firm oraz osób indywidualnych.

Oferta tworzenia strona internetowych oraz cennik 2022

Tworzenie stron wordpress – Wszystkie strony internetowe, które tworze są zbudowane na najbardziej popularnym systemie CMS jakim jest WordPress. Dzięki niemu można łatwo i bezproblemowo zarządzać swoją witryną.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych – Każda strona internetowa jaką buduję jest dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak smartphone czy tablet.

 

Dodatkowe usługi zawarte w cenie projektowania stron

Optymalizacja SEO – W ramach tworzenia strony internetowej od razu optymalizuję ją pod SEO, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie miała znacznie większość widoczność w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google czy Bing.

 

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty tworzenia stron www

Pewnie się zastanawiasz dlaczego właściwie miałbyś skorzystać z mojej oferty tworzenia stron. Jak zapewne wiesz w Internecie można znaleźć setki freelancerów od projektowania stron internetowych. Dlaczego więc miałbyś skorzystać z mojej oferty?

Indywidualne podejście –

Bezpośredni kontakt –

Przystępny cenowo –

Faktura za usługę –

 

 

 

Moje portfolio z tworzenia stron jako freelancer

Nie tylko tworzenie stron www jako freelancer

Jeżeli uważasz, że stworzenie profesjonalnej strony internetowej z dedykowaną grafiką przyniesie Tobie mnóstwo klientów to tylko w połowie masz rację. Nawet najlepsza oprawa graficzna nie przyniesie Tobie sprzedaży jeżeli nikt na tą stronę nie wejdzie. Z tego powodu warto się zastanowić nad zainwestowaniem w marketing internetowy.

  • Pozycjonowanie stron (SEO) – Jako freelancer zajmuje się również pozycjonowaniem stron internetowych. Jest to usługa, której celem jest zwiększyć widoczność Twojej strony w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google czy Bing. Jest to moim zdaniem najlepsza droga aby dotrzeć to potencjalnego klienta. Jeżeli więc zainteresowała Cię moja oferta jako freelancer SEO to zapraszam do kontaktu.
  • Reklama w Google Ads – Płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google to również bardzo skuteczna metoda pozyskania potencjalnych klientów. Jednak aby reklama w Google Ads była skuteczna to musi zostać przeprowadzona w profesjonalny sposób. Jeżeli więc potrzebujesz freelancera od Google Ads to zapraszam do współpracy.
  • Reklama w Social mediach – Reklamy w mediach społecznościowych takich jak Facebook, TikTok czy Linkedin to kolejna z metod dotarcia do potencjalnych klientów. Każdy z tych kanałów charakteryzuje się odpowiednią grupą społeczną. Dzięki temu nasze reklamy mogą trafiać bezpośrednio do danych grup docelowych. Oczywiście jako freelancer od reklamy w social mediach również jestem w stanie pomóc w dobraniu odpowiednich kampanii.
  • Projektowanie logo – Kolejną rzeczą jaką mogę wykonać to profesjonalne logo dla Twojej firmy.

 

Popularne pytania i odpowiedzi na temat tworzenia stron

⭐ Jak długo muszę czekać na stworzenie strony internetowej?

Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju ma być to strona internetowa. Zazwyczaj jeśli chodzi o stronę internetową typu wizytówka czas realizacji wynosi około 2-3 tygodnie. Oczywiście jest to czas orientacyjny, który może się wydłużyć w zależności od dodatkowych funkcji.

⭐ Czy muszę posiadać własny szablon wordpress?

Nie ma takiej potrzeby, aczkolwiek jeśli taki posiadasz to na pewno nie będzie to dla nas problemem. Dodatkowo jeśli posiadasz własny szablon prawdopodobnie stworzenie takiej strony internetowej będzie nieco tańsze niż w przypadku gdy nie posiadasz szablonu Wordpress.

Jeśli jednak nie posiadasz własnego szablonu Wordpress to nie musisz się o to martwić. W ramach naszej usługi dobierzemy wspólnie szablon z naszym grafikiem taki szablon aby spełniał wszystkie Twoje wymagania.

⭐ Czy muszę posiadać własne treści na stronę oraz grafiki?

Posiadanie własnych treści z pewnością ułatwi i przyśpieszy nasze pracę. Jeśli jednak nie posiadasz takich treści to możemy je dodatkowo dla Ciebie wygenerować. Więcej na ten temat dowiesz się w sekcji odnośnie tworzenia treści SEO, które znajdziesz w menu naszej strony.

⭐ Czy muszę posiadać własny hosting oraz domenę?

Zdecydowanie polecamy abyś posiadał taki hosting oraz domenę. Jeśli takiej nie masz lub nie wiesz jak założyć to w ramach dodatkowej usługi mogę wykupić dla Ciebie hosting oraz domenę na jednym z popularnych polskich hostingów.